Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő

Apply Now ↗
📍 Budapest, Budapest, HungaryFull time

About this role

Partnerünk a hazai biotechnológiai szektor innovatív szereplője, amely kutatási és ipari partnerei számára fejlett fehérjeexpressziós rendszereket, PCR-enzimeket és diagnosztikai komponenseket fejleszt. Nemzetközi piacokon jelen lévő vállalatként olyan szakembert keresünk, aki aktív szerepet vállalna a legmodernebb biotechnológiai megoldások globális értékesítésében és üzletfejlesztésében. Olyan szakembert keresünk, aki érti a biotechnológia világát, ugyanakkor örömét leli az üzleti kapcsolatok építésében és a nemzetközi piacok meghódításában.

A csatlakozó kolléga feladatai lennének:

  • A vállalat termékeinek és szolgáltatásainak nemzetközi értékesítése biotechnológiai, molekuláris diagnosztikai és állatdiagnosztikai területen
  • Új ügyfelek és disztribútorok felkutatása, üzleti kapcsolatok kiépítése és fejlesztése
  • Nemzetközi konferenciákon, szakmai rendezvényeken történő részvétel és kapcsolatépítés
  • Üzleti tárgyalások előkészítése, lebonyolítása és utánkövetése
  • Értékesítési lehetőségek és piaci trendek folyamatos monitorozása
  • Szakmai ajánlatok összeállítása, megrendelések koordinálása
  • Éves értékesítési terv kialakításában és megvalósításában való részvétel
  • Piaci visszajelzések alapján fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Felsőfokú végzettség biológia, molekuláris biológia, biotechnológia vagy biomérnöki területen
  • Legalább 1-3 év tapasztalat nemzetközi értékesítésben vagy üzletfejlesztésben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos kommunikációs és kapcsolatépítési készség
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Üzleti szemlélet és eredményorientált hozzáállás
  • Utazási hajlandóság nemzetközi konferenciák és ügyféltalálkozók kapcsán

Előnyt jelent:

  • Molekuláris diagnosztikai vagy laboratóriumi reagensekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Life Science, biotech vagy diagnosztikai iparágban szerzett értékesítési háttér
  • Nemzetközi disztribútori hálózatokkal szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment szemlélet
  • Konferenciákon, szakmai rendezvényeken szerzett üzletfejlesztési tapasztalat
  • Versenyképes alapbér és teljesítményalapú jutalékrendszer
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség sikeres értékesítés esetén
  • Hibrid munkavégzés és rugalmas munkaidő
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Nemzetközi üzleti utak és szakmai konferenciák
  • Fiatal, támogató és innovatív csapat
  • Stabil, növekvő vállalati háttér
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy high-tech iparágban
  • Modern munkakörnyezet és nyitott vállalati kultúra

Frequently Asked Questions

Is the salary disclosed for the Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő position at MP Solutions Ltd.?
The salary for this Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő role at MP Solutions Ltd. is not publicly listed. Click "Apply Now" to learn more about the compensation package on their official careers page.
Where is the Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő position at MP Solutions Ltd. located?
This Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő role at MP Solutions Ltd. is based in Budapest, Budapest, Hungary. The position is listed as on-site or hybrid. Check the full job description or apply directly to confirm the work arrangement.
Is the Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő role at MP Solutions Ltd. full-time or part-time?
This is listed as a Full time position. It is posted as a Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő role in the MPS PRS department at MP Solutions Ltd..
Which team or department does the Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő at MP Solutions Ltd. belong to?
This Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő position is part of the MPS PRS department at MP Solutions Ltd.. See the full job description for more information about the team structure and responsibilities.
How do I apply for the Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő position at MP Solutions Ltd.?
Click the "Apply Now" button on this page. You will be redirected to MP Solutions Ltd.'s official application portal hosted on workable where you can submit your application directly.
When was the Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő job at MP Solutions Ltd. posted?
This Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő position at MP Solutions Ltd. was posted on Jun 24, 2026. Apply as soon as possible — early applications are often reviewed first.
Nemzetközi Biotechnológiai Értékesítő
MP Solutions Ltd.
Apply for this role ↗

You'll be redirected to MP Solutions Ltd.'s official application page on workable.