Logisztikai kontrolling gyakornok
About this role
A cĂ©g leĂrása
SzeretnĂ©l ötleteiddel hasznos technolĂłgiák fejlesztĂ©sĂ©hez hozzájárulni? Legyen szĂł mobilitási megoldásokrĂłl, fogyasztĂłi cikkekrĹ‘l, ipari technolĂłgiárĂłl, energetikárĂłl vagy Ă©pĂtĂ©stechnolĂłgiárĂłl: VelĂĽnk lehetĹ‘sĂ©ged nyĂlik arra, hogy javĂts az emberek Ă©letminĹ‘sĂ©gĂ©n világszerte.
Köszöntünk a Bosch világában.
Az 1998-ban alapĂtott hatvani telephely a Bosch csoport gĂ©pjármű-elektronika rĂ©szlegĂ©nek legnagyobb gyártĂł központja a világon. A vállalat fĹ‘ profilja a cĂ©gcsoport mobilitási megoldások ĂĽzletágának jövĹ‘be mutatĂł termĂ©kei közĂĽl a vezĂ©rlĹ‘ elektronikák, szenzorok, radarok Ă©s kamerarendszerek sorozatgyártása. A hatvani stratĂ©giai cĂ©lja, hogy munkavállalĂłi szakĂ©rtelmĂ©nek, valamint csĂşcstechnolĂłgiát kĂ©pviselĹ‘ gyártási megoldásainak folyamatos fejlesztĂ©sĂ©vel az automatizált, balesetmentes Ă©s környezetbarát autĂłzás jövĹ‘jĂ©ben aktĂv szerepet vállaljon.
Az állás leĂrása
Feladataid, amelyekkel hozzájárulhatsz közös cĂ©ljaink megvalĂłsĂtásához:
- Logisztikai csoport mindennapi munkájának támogatása
- AdatrögzĂtĂ©s SAP rendszerben
- AdattisztĂtási feladatok a vállalatirányĂtási rendszerben
- Excel adatbázisok kezelése
- Statisztikák, riportok kĂ©szĂtĂ©sze
- Készlet kontrolling, logisztikai költség kontrolling, sales kontrolling folyamatokban támogatási funkció
- Megbeszélések koordinálásának támogatása
- Power BI fejlesztĂ©s - ezt kollĂ©gáink megtanĂtják Neked a szĂĽksĂ©ges szinten!
Képzettség
Szakmai ismereteid, amelyek szükségesek a napi munkavégzésedhez:
- AktĂv, vagy (25 Ă©v alatt) passzĂv, nappali tagozatos hallgatĂłi jogviszony
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton, gazdasági, vagy informatikai
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- MS Office felhasználó szintű ismeretek, különös tekintettel az Excelre
- Pontosság, precĂzsĂ©g, magabiztosság, kezdemĂ©nyezĹ‘ kĂ©szsĂ©g Ă©s önállĂłság
- Legalább heti 3 nap munkavégzés legalább 1 éven keresztül
- Power BI és logisztikai terület iránti érdeklődés
További információk
JövĹ‘beli munkahelyed az alábbiakat kĂnálja:
- Versenyképes gyakornoki fizetés
- Útiköltség támogatása
- Ingyenes vállalati buszjáratok
- Képzéseken való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
- Fizetett szabadnap ledolgozott órák szerint
- Kiemelt gyakornoki program
- Céges laptop
- HO lehetőség (területenként eltérő, vezetői jóváhagyás alapján)
Miért szeretnek a gyakornokok a hatvani Boschban dolgozni?
- Elismerjük és támogatjuk őket
- Minden esetben számĂthatnak vezetĹ‘ik Ă©s kollĂ©gáik támogatására
- Rugalmas munkarendben végzik munkájukat
- Szakmai fejlődése fontos számunkra
Videos To Watch
Frequently Asked Questions
Is the salary disclosed for the Logisztikai kontrolling gyakornok position at boschgroup?
Where is the Logisztikai kontrolling gyakornok position at boschgroup located?
Is the Logisztikai kontrolling gyakornok role at boschgroup full-time or part-time?
How do I apply for the Logisztikai kontrolling gyakornok position at boschgroup?
When was the Logisztikai kontrolling gyakornok job at boschgroup posted?
You'll be redirected to boschgroup's official application page on SmartRecruiters.