Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής

Apply Now ↗
📍 Thessaloniki, Central Macedonia, GreeceFull time

About this role

Ο Όμιλος Imithea Medical Group, ένας από τους πιο δυναμικά αναπτυσσόμενους παρόχους Δευτεροβάθμιας Περίθαλψης στην Ελλάδα, με δίκτυο νοσοκομείων και κλινικών πανελλαδικής κάλυψης και ανθρώπινο δυναμικό άνω των 2.500 εργαζομένων, ενδιαφέρεται να προσλάβει για κλινική του στη Θεσσαλονίκη:

Προϊστάμενο Τεχνικής Υπηρεσίας

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός Εξωτερικών συνεργατών
  • Σχεδιασμός Προληπτικής Συντήρησης, Ηλεκτρομηχανολογικών και Κτιριακών Εγκαταστάσεων
  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Πολυτεχνείου ή αντίστοιχης Πολυτεχνικής Σχολής
  • Απαραίτητη Εργασιακή Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών
  • Επιθυμητή Ειδίκευση στον τομέα Υγείας
  • Καλή γνώση Σχεδιαστικού Προγράμματος Autocad
  • Καλή γνώση(MS Office και Excel)
  • Επιθυμητή Γνώση πακέτου iMaint ή αντίστοιχου
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευέλικτο Ωράριο

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Ευελιξία
  • Εργασιακή Ηθική – Ακεραιότητα
  • Αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας (γραπτή και προφορική)
  • Σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με δυνατότητες εξέλιξης.
  • Πρόσθετες παροχές και εκπτωτικές πολιτικές για το προσωπικό.
  • Ευχάριστο κλίμα συνεργασίας με ομαδικό πνεύμα.

Frequently Asked Questions

Is the salary disclosed for the Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής position at Imithea Medical Group?
The salary for this Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής role at Imithea Medical Group is not publicly listed. Click "Apply Now" to learn more about the compensation package on their official careers page.
Where is the Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής position at Imithea Medical Group located?
This Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής role at Imithea Medical Group is based in Thessaloniki, Central Macedonia, Greece. The position is listed as on-site or hybrid. Check the full job description or apply directly to confirm the work arrangement.
Is the Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής role at Imithea Medical Group full-time or part-time?
This is listed as a Full time position. It is posted as a Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής role in the IMITHEA HQ department at Imithea Medical Group.
Which team or department does the Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής at Imithea Medical Group belong to?
This Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής position is part of the IMITHEA HQ department at Imithea Medical Group. See the full job description for more information about the team structure and responsibilities.
How do I apply for the Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής position at Imithea Medical Group?
Click the "Apply Now" button on this page. You will be redirected to Imithea Medical Group's official application portal hosted on workable where you can submit your application directly.
When was the Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής job at Imithea Medical Group posted?
This Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής position at Imithea Medical Group was posted on May 19, 2026. Apply as soon as possible — early applications are often reviewed first.
Προϊστάμενος Τεχνικής Υπηρεσίας Κλινικής
Imithea Medical Group
Apply for this role ↗

You'll be redirected to Imithea Medical Group's official application page on workable.